Nowoczesna kolorowa jadalnia

1 kwietnia, 2018 0 By it's HOME
Nowoczesna kolorowa jadalnia

Czy twoja jadalnia wydaje się być trochę nudna ? Brakuje w niej elementów które zaakcentują tą część pomieszczenia aby było ciekawsze ?

Skorzystaj z naszych rad i odmień swoją jadalnię małym kosztem, powodując, że stanie się ciekawszym miejscem, które będzie samo zachęcało do spędzania w nim czasu.

Na pewno wiesz, że kontrasty czy przeciwieństwa potrafią współdziałać i się przyciągać. To dotyczy się też mebli i dekoracji które zestawiając w ten sposób tworzą unikatowe miejsce i niepodważalną oryginalność na której powinno zależeć każdemu użytkownikowi mieszkania. Nikt nie chce aby jego otoczenie było sztampowe i nawiązywało do stylu sąsiada czy znajomej. To oczywiste,że chcemy się wyróżnić i sprawić aby otaczający nas wystrój mówił o użytkowniku i podkreślał jego osobowość.

Jak zacząć wprowadzać zmiany do naszej jadalni ?

Najłatwiej zacząć od wprowadzenia koloru. Wymień krzesła na kolorowe. W naszym sklepie posiadamy ich wiele i są wykonane z różnych materiałów więc dopasujesz je do pomieszczenia bez większych problemów. Wprowadzając nowe krzesła pomyśl o ich kolorze, formie i materiale. Dobierz je tak aby nie odstawały mocno od reszty mebli i stołu, jednak podkreślały charakter twojego wnętrza.

Jeśli zależy tobie na łatwym utrzymaniu czystości, wybierz krzesła z tworzywa które wystarczy przetrzeć. Są nowoczesne i produkowane w wielu interesujących formach i kolorach.

Jeżeli gustujesz w cieplejszych i bardziej wyrafinowanych wnętrzach, wybierz krzesła tapicerowane. Ich forma także jest ciekawa a welurowe czy skórzane materiały podkreślą styl pomieszczenia i jego estetykę.

Ciekawym dopełnieniem jadalni będzie dywan który podkreśli centralną część jadalni. Posiadamy dywany w wielu wymiarach co ułatwi wybór. Kolor dywanu potrafi zmienić optycznie pomieszczenie, eksperymentuj z kolorem aby podkreślić charakter pomieszczenia lub wybierz kolor neutralny aby krzesła stały podkreśliły główne miejsce jadalni.

Nie zapomnij o dekoracjach na stół i ściany które dopełnią wystrój.

Koniecznym dodatkiem do twojej jadalni będzie wisząca lampa nad stołem. O tym przeczytasz w naszym kolejnym poradniku o oświetleniu w jadalni.

Bądź z nami na bieżąco, polub nasz profil na :