Lampy podłogowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 33

Lampy podłogowe to niezbędne oświetlenie w twoim domu.

Wszyscy chcemy mieszkać w ładnych wnętrzach, do tego funkcjonalnych i niebanalnych. Wnętrza w których przebywamy wiele mówią o nas i często są odbiciem naszej osobowości. Lubimy łączyć różne dodatki które tworzą całość.Idealnie jeśli są do tego funkcjonalne.  Lampy podłogowe to element wystroju, który nie dość, że ozdobi twój salon czy sypialnie ale wniesie do nich nastrojowe i konieczne światło, niezbędne do codziennego funkcjonowania. Dobrze dobrana aranżacja z lampami podłogowymi podkreśli twoje ulubione miejsce w mieszkaniu będąc jego interesującym wyposażeniem.

Moda na stojące lampy podłogowe.

Oświetlenie na przestrzeni kilku lat bardzo się zmieniło. Różnorodność stosowanych materiałów i obecne możliwości konstrukcyjne spowodowały, że lampy podłogowe zdobią pomieszczenia a czasami nawet są działami sztuki projektowej.

Projektanci i producenci lamp podłogowych starają się spełniać oczekiwania najbardziej wybrednych klientów. Wspomniane wcześniej możliwości twórcze idące w parze z technologią, powodują, że większość pomieszczeń nie obejdzie się bez tego typu oświetlenia.

Lampy podłogowe i ich funkcjonalność.

Stojące lampy mają największą funkcjonalność z domowego oświetlenia. Zastanawiacie się dlaczego ?  To bardzo proste ! Można je przenosić z miejsca na miejsce tym samym zmieniając aranżację pokoju. Jednocześnie lampy podłogowej możemy używać do różnych czynności. Możemy w prosty sposób doświetlić pokój, podkreślić ulubiony kącik domowy, wykorzystać lampę podłogową do czytania czy wykorzystać jej wysokie ramię do oświetlenia stolika.

Stojące lampy podłogowe LED

to nowe rozwiązania które dzięki technologii mogą być projektowane w niespotykany dotąd sposób. Miniaturyzacja źródeł światła i jego efektywna emisja, dała projektantom otwartą drogę do tworzenie cienkich ekstrawaganckich zintegrowanych kloszy.

Jednocześnie technologia LEDowa wkroczyła do naszych domów w postaci żarówek na standardowe gwinty E27 czy E14. Żarówki takie z powodzeniem wykorzystamy w stojących lampach podłogowych z gwintem takich żarówek. Można się pokusić o stwierdzenie, że są one bardziej funkcjonalne ponieważ mają możliwości sterowania mocą, barwą poprzez np. telefon. Większość naszych lamp podłogowych posiada właśnie takie mocowanie klasycznej żarówki w kloszu.