Stoliki szklane

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Stoliki szklane

Meble szklane w tym stoliki szklane, szklane stoliki kawowe, stoły jadalne to stylowe i funkcjonalne meble. W it’s Home rozumiemy wyjątkowe potrzeby właścicieli mebli szklanych.

Szklane stoliki to doskonały wybór

 Nasze stoliki ze szklanym blatem są łatwe do czyszczenia, proste w utrzymaniu i sprawiają, że małe przestrzenie są optycznie większe i bardziej otwarte. Szklane meble są bardzo estetyczne i wprowadzają do pomieszczenia styl, funkcjonalność i komfort użytkowania.

Zawsze podobała się Tobie prosta elegancja szklanego stolika, ale zastanawiasz się, czy szklany stół jest odpowiednim wyborem do Twojego salonu ? Jako eksperci zawsze wesprzemy Ciebie swoją wiedzą i pomożemy dokonać odpowiedniego wyboru.

Zalety szklanych stolików

Zaletą szklanych stolików jest to, że ich styl jest ponadczasowy. Biorąc pod uwagę powyższe, sprawdzą się w każdym domu z dowolnym wystrojem. Osoby w każdym wieku i o różnych preferencjach stylistycznych umieszczają w swoich domach szklane stoły.

Bez wątpienia najbezpieczniejsze szklane stoły wykonane są ze szkła hartowanego. Szkło hartowane stygnie szybciej niż zwykłe szkło, tworząc mocniejszą strukturę materiału. Niewątpliwą zaletą tego procesu jest mniejsza podatność na pękanie niż zwykłe szkło. Ponadto zwykłe szkło może pęknąć na ostre kawałki, zagrażając członkom rodziny i odwiedzającym Ciebie znajomym. Szkło hartowane rozpada się na drobne kawałki niczym kryształ. Dzięki temu jest bezpieczniej bo zranienie się jest mało prawdopodobne.

Szklane stoliki występują w wielu odmianach. Możesz wybrać szkło o różnych wymiarach i grubościach. Możesz również wybrać w mnogości kształtów i formach. To wiele opcji które zadowolą nawet bardzo wybrednych klientów.

Kształt i design stolików szklanych

Szklane stoły mają różne kształty, w tym owalne, prostokątne i kwadratowe, a różne kształty zapewniają różne korzyści.  Na przykład, jeśli chcesz wykorzystać swój szklany stół do jadalni, kwadratowy stół zapewni poczucie równowagi, z równą przestrzenią dla każdej jadalni. Okrągłe stoły pozwalają każdemu gościowi zobaczyć wszystkich pozostałych przy stole, zapewniając lepsze możliwości rozmowy. Okrągłe stoliki nie mają również ostrych narożników, które mogłyby stanowić zagrożenie. Wybierz kształt, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb i stylu.

Łatwość czyszczenia szklanych stolików

Częstotliwość czyszczenia zależy od konkretnego modelu stolika. Niektóre stoliki wymagają czyszczenia raz dziennie lub częściej, podczas gdy inne wymagają czyszczenia co kilka dni. Aby cieszyć się estetycznym wyglądem salonu, wyczyść stolik, gdy  zobaczysz odciski palców lub smugi na szybie. Po prostu wytrzyj stolik suchą szmatką. Spryskaj stół wodą, a następnie wytrzyj go ponownie. Jeśli nadal jest brudny, możesz użyć środek do czyszczenia szkła lub lustra. Gdy nie lubisz korzystać z gotowej chemii, zrób mieszankę z równych części octu i wody. Jeśli ściereczka pozostawia brud i kurz, spróbuj wytrzeć stół miękkim papierem.

Szklany stolik to akcent w pomieszczeniu

Twój szklany stolik może stanowić fantastyczny akcent ulubionego kącika kawowego lub centralnej części salonu. Nada się idealnie do sypialni jako mały stolik nocny lub stolik pomocniczy. Różnorodność form sprawia, że świetnie będzie komponował się w każdym miejscu.

Kilka powodów do zakupu szklanego stolika

Jest postrzegany zawsze w dobrym stylu. Wyraźny i lśniący wygląd szkła jest zawsze nowoczesny. Zaoszczędzisz pieniądze, ponieważ nie będziesz musiał zamieniać szklanego stołu na nowszy.

Jest wszechstronny. Szklane stoliki pasują do każdej aranżacji. Przy zmianie wystroju wnętrza możesz wprowadzać nowe dekoracje i meble a szklany stolik zazwyczaj będzie do nich pasował. Lub łatwo znajdziesz dla niego miejsce w innym pokoju.

Stoliki są łatwe do przenoszenia. Jednocześnie są lekkie i kompaktowe. Dzięki temu można je łatwo przenosić z pokoju do pokoju.

Wybór szklanego stolika sprawia, że pokoje wydają się przestronne. Przezroczystość i przejrzystość szkła sprawia, że ​​pomieszczenie wygląda na większe i czystsze.

W przeciwieństwie do innych materiałów jak drewno czy tworzywo, szklane stoliki nie zatrzymują wewnątrz bakterii.

Szkło przyciąga światło. Naturalne światło rozjaśnia przestrzeń i poprawia nastrój.

Jeśli szukasz ciekawego mebla, szklany stolik może być pięknym i eleganckim wyborem.