Zasłony gotowe na przelotkach

Wyświetlanie wszystkich wyników: 22

Porady na temat zasłon do salonu.

Udekorowanie okien z długimi zasłonami może dodać pomieszczeniu uroku, blasku i osobowości. Ze względu na wyjątkowość każdego pomieszczenia  i dostępną szeroką gamę możliwości wyboru zasłon, decyzja zakupu najlepszych zasłon może nie być łatwa. Zanim podejmiesz decyzję zakupową, zapoznaj się z naszymi wskazówkami dotyczącymi wyboru zasłon.

Tkanina zasłonowa

Najpierw zastanów się nad materiałem z którego zasłony są wykonane.  Tkanina, którą wybierzesz, określi, jaką funkcję będą spełniały zasłony w twoim domu. Do różnych pomieszczeń należy wybrać odpowiednie tkaniny, ponieważ mają one różne właściwości i zastosowanie. W it’s Home oferujemy, zasłony blokujące światło, półprzepuszczalne, lniane,i zasłony aksamitne. Możesz kupić ozdobne zasłony gotowe na przelotkach w wielu kolorach, zwiększyć prywatność stosując zasłony zaciemniające lub stworzyć nimi ciemność i dodać warstwę izolacji do okien. Ten styl zasłony blokuje światło wpadające przez okna, dzięki czemu pomieszczenie staje się ciemniejsze o każdej porze dnia i nocy. To sprawia, że ​​zasłony blokujące są idealnymi zasłonami do pokoju dziecięcego lub sypialni, zapewniając każdemu niezakłócony sen.

 Grube mięsiste zasłony pozwolą kontrolować temperaturę w pomieszczeniu, a także ilość światła, które przedostaje się do wnętrza. Zasłony z cienkiego materiału zapewnią rozproszony blask i nastrojowość. Cieńsze zasłony są wykonane z prześwitującej tkaniny, która delikatnie filtruje światło. Ten styl zasłon nie przyciemnia pomieszczenia, a raczej pozwala na wypełnienie go dużą ilością naturalnego światła. Przezroczyste zasłony chronią również Twoją prywatność za dnia, sprawiając, że przechodnie nie mogą zajrzeć do wnętrza Twojego domu, a ty łatwo zobaczysz co dzieje się na zewnątrz.

W niektórych przypadkach możesz szukać czegoś, co spełnia wszystkie powyższe warunki.

Kolor i wzory zasłon

Zasłony zajmują dużą przestrzeń wizualną i będą miały olbrzymi wpływ na wygląd Twojego pokoju. Szare i jasne odcienie zasłon nadal są popularnym wyborem. Oferujemy więcej kolorów i wzorów, które uzupełnią Twoje pomieszczenie. Najprościej jest wybrać neutralny odcień, jeśli w pomieszczeniu znajduje się już wyraźny punkt centralny.

Pamiętaj, że zasłony zajmują dużą przestrzeń wizualną i będą miały znaczący wpływ na wygląd Twojego salonu i sypialni.

Zasłony gotowe na przelotkach czy szyte ?

Wszystko zależy od twoich potrzeb. Najprostszym rozwiązaniem są zasłony gotowe na przelotkach. Łatwość montażu i mnogość dostępnych wzorów i odcieni daje możliwość szybkiego zakupu i cieszenia się błyskawicznymi zmianami w domu. Zasłony szyte na wymiar wymagają większego wkładu zarówno czasu jak i pieniędzy. Jednak szycie zasłon daje dodatkowe możliwości począwszy od wyboru tkaniny na rozmiarze kończąc.