zestawy stolików

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Zestawy stolików to wiele możliwości

 Te stoliki można schować jeden pod drugim. Dzięki temu są idealne do małych przestrzeni. Masz niespodziewanych gości ? Mając zestaw stolików nie musisz się martwić gdzie mogą umieścić napoje i przekąski. W związku z tym rozdziel zestaw stolików i daj każdemu możliwość łatwego dostępu do poczęstunku. Oprócz olbrzymiej funkcjonalności, które oferują zestawy stolików, są stylowe i bardzo dekoracyjne. Często podkreślają wnętrze podkreślają styl i rozjaśniają Twoją domową przestrzeń. Występują w różnych rozmiarach i kształtach. Zapewnią dodatkową przestrzeń tam, gdzie jej potrzebujesz. W rezultacie świetnie sprawdzają się jako stolik kawowy, stolik pomocniczy, stolik na rośliny, stolik nocny w sypialny.

Podkreśl unikalny styl zestawem stolików

 Wprowadź pożądany styl do swojego salonu. Bez wątpienia zestaw stolików podkreśli styl który chcesz zaaranżować w swojej przestrzeni. Geometryczne, okrągłe i prostokątne formy stolików kawowych wykonanych z marmuru, drewna, tworzywa czy metalu i szkła pozwalają na łatwą implementacje w pomieszczeniu.

Jak dobrać kształt zestawu stolików do pomieszczenia

Dobór kształtu zestawu stolików jest ściśle związany z pomieszczeniem w którym mają stanąć. Różne przestrzenie i ich układy wymagają zastosowania różnych kształtów. W związku z tym warto się nad tym zastanowić. W przypadku układu bardziej zamkniętego idealnym wyborem będzie kształt prostokątny lub kwadratowy. Jeśli twój salon jest obszerny i często będziesz chodzić wokół stolików do kawy, wybór owalnego kształtu będzie najlepszy.

Równowaga przy wyborze stolików

Estetycznie lubimy równoważyć okrągłe i kwadratowe kształty w przestrzeni. Jeśli wszystko jest jednolite to wygląda po prostu źle. Pamiętaj aby starać się równoważyć kształty w pomieszczeniu aby wszystko w nim współgrało ze sobą. Jeśli większość twoich mebli jest kwadratowa o ostrych brzegach  zestaw prostokątnych i kwadratowych stolików kawowych wydaje się być rozsądnym wyborem. Alternatywnie, jeśli posiadasz obłe krawędzie mebli i dekoracje w postaci okrągłego lustra, obrazów czy obłych wazonów, okrągły zestaw stolików wpasuje się doskonale. W przypadku łączenia stylów doskonałym wyborem będzie zestaw stolików z blatami łączącymi wspólne cechy koła i kwadratu. Możesz też zrównoważyć wygląd salonu wprowadzając okrągłe stoliki do kanciastych mebli i odwrotnie. Szalenie ważna jest wtedy zachowanie równowagi. pamiętaj aby nie przesadzić.

Podstawa stolików

Gdy wybierzesz formę stolików, zastanów się nad ich podstawą.

Podstawa stolika najczęściej determinuje wprowadzenie go do aranżacji. Materiał z którego jest wykonana i kolor determinują wykorzystanie go w naszej domowej aranżacji. W naszym sklepie posiadamy wiele modeli w rezultacie czego odpowiedni wybór będzie prostszy.

lśniące podstawy odbijające światło wyolbrzymią wrażenie przestrzeni w salonie.

Metalowe ciemne podstawy podkreślą surowość i prostotę wnętrza.

Drewniane podstawy ocieplą pomieszczenie

Nasza profesjonalna wskazówka wykorzystania stolików kawowych:

Dodatkowe dekoracje na stolikach jak kwiaty, książki, świece ustawione na stolikach, stworzą bardziej przytulne miejsce i podkreślą twój styl.